پدر به جای پسر سر جلسه امتحان

مرد 54 ساله ژاپنی که قصد داشت به جای پسر 20 ساله اش سر جلسه امتحان حاضر شود و به جای او امتحان بدهد، گیر افتاد.این پدر فداکار خودش را گریم کرده بود تا جوان تر به نظر برسد.

 به گزارش خبرگزاری فرانسه ، این پدر فداکار که برای حضور در جلسه امتحان خود را گریم کرده بود تا جوان تر به نظر برسد، یک شرکت توزیع و پخش دارو را اداره می کند. او سر جلسه امتحان لیسانس داروسازی نشست تا به جای پسرش امتحان بدهد تا بعدها پسرش بتواند در کنار خودش در شرکتش کار کند.

به گفته مامور کنترل حاضر در جلسه امتحان او متوجه غیر معمولی بودن این مرد شد و مسلم است که یک مرد 20 ساله و 54 ساله از لحاظ سنی با هم فرق دارند ولی عکس روی کارت با او مو نمی زند و کاملا شبیه فردی بود که داشت امتحان می داد.

این پدر 54 ساله که خودش سال گذشته موفق به دریافت مدرک لیسانس در رشته داروسازی شده بود در عکس کارت سال گذشته خود موهای صاف و عینک به چشم داشته است، ولی این بار برای اینکه شبیه پسرش شود موهای خود را فر کرده بود و عینک هم نداشت.

به گفته مامور کنترل جلسه امتحان،‌ این مرد سر جلسه تقریبا سر خود را به برگه چسبانده بود تا شناسایی نشود. وقتی مامور امتحان نزد او آمد و موضوع را متوجه شد، پدر به کار اشتباه خود اعتراف و عذرخواهی کرد.

جالب اینکه پسر این مرد روحش هم خبر نداشته است که پدرش مدت ها قبل برگه درخواست شرکت در این امتحان را پر کرده  است و به جای او سر همچین امتحانی حاضر شده است.

/ 2 نظر / 24 بازدید
فاطمه

خوب بود ولی اگر میشه از مطالب مختلف روانشناسی استفاده کنید

یک آشنا

نه بابا؟!!!!!!!!!!!! شوخی نکن!